Kontakt

SÄLJREPRESENTANTER

SÖDRA/VÄSTRA SVERIGE
Niklas Edlund
Tel: 0321-162 62
Mobil: 0705-10 22 71
niklas.edlund@trofe.se

MELLANSVERIGE
Åsa Carlsson
Tel: 08-710 38 70
Mobil: 0705-10 22 73
asa.carlsson@trofe.se

NORRLAND
Jan Edgren
Mobil: 0706-40 82 31
jan.edgren@trofe.se

DANMARK
Klaus Pedersen
Mobil: 40 97 37 52
Fax: 96 82 02 08
klaus.pedersen@trofe.se

NORGE
Trondheim, Nordnorge, Möre Romsdal, Sogn og Fjordarne
Ruth Paltiel
Mobiltel: 91 38 77 74
ruth.paltiel@trofe.se

ÖSTNORGE
Arendal-Haugesund, Bergen, Hordaland

Cathrine Glede
Mobiltel: 920 211 11
cathrine.glede@trofe.se

SUOMI FINLAND
Kirsi-Marja Keskinen
Auto: 040-900 47 79
Fax: 02 54 68 363
kirsi-marja.keskinen@trofe.se

KUNDTJÄNST

För feedback, reklamationer och övriga kundtjänst ärenden kontakta vår kundtjänst.

Telefon: +46 (0) 33 20 54 40

Email: kundtjanst@trofe.se

Fax: +46 (0)33 20 54 41

ORDER

För order och beställningar kontakta vår ordermottagning.

Telefon: +46 (0)33 20 54 48

Mejl: order@trofe.se

Fax: +46 (0)33 20 54 41

 

BILDER & MARKNADSFÖRING

För order och beställningar kontakta vår ordermottagning.

ÖPPETTIDER

Måndag-Fredag 8.00-17.00.
Lunchstängt 12.00-12.45.

ADRESS

POSTADRESS
Trofe Försäljnings AB
Box 11085
507 11 Borås

BESÖKSADRESS
Sjumilagatan 2
507 42 Borås

ÖVRIGT

Bankgiro: 185-3407
Postgiro: 47 57 49-8
Organisationsnummer: 556214-6885

Dela till: